Mateřská škola "v Ráji"

Úkoly 6.týden

Milé děti, milí rodiče.

Máme tu poslední týden úkolů. V pondělí se snad sejdeme konečně ve školce a budeme pracovat společně. Nezapomeňte poslat úkoly z minulého týdne, někteří ještě dluží. Doufám, že jste si užili hezké Velikonoce a  dostali pořádnou výslužku. Upletli jste pomlázku sami? Nebo jste tatínkovi alespoň pomáhali? Pokud ano, moc Vás chválím, můžete mi ji i vyfotit:-)
A tady jsou úkoly:
1. Pracovní sešit JARO. Str.2,3,16,20
Nezapomeňte na správné držení tužky, rovné sezení, obě nohy na zemi.
2. Písmeno K – vyplň prac.listvymysli 5 slov na písmeno K. POZOR! Nakresli 3 obrázky, které začínají na písmenko K , vyfoť a pošli.
3.Jarní omalovánka – vybarvi dle pokynů, vyfoť a pošli
To je vše. V pondělí nezapomeň přinést všechny úkoly, které jste mi posílali, založíme je do desek.
Těšíme se na Tebe. Tvoje paní učitelky:-)