Mateřská škola "v Ráji"

Úkoly 5.týden

Milé děti, vážení rodiče.

Týden utekl jako voda a my už začínáme 5. týden doma.

Podle informací to vypadá, že se ve školce s vámi, předškoláky, sejdeme od 12. dubna. Příští týden, až budeme mít více informací, vám pošlu podrobné informace ohledně testování atd. Již teď víme, že se i děti budou testovat 2x týdně a budou nosit povinně zdravotní roušku. Nemusí mít respirátor.

Chválím za všechny zaslané úkoly. Někteří ještě dluží básničku a věty se slovy. Asi se jim do toho nechce:-) Snažte se ale vyplnit všechny úkoly, aby si děti zvykaly na určité povinnosti, které budou mít i ve škole.

Pro tento týden :
 
1.Pracovní sešit JARO – str. 8,18, 12-13 opět vyfoťte a zašlete.
2. Básnička o králíčkovi
3. Seznámení s písmenem V. Vyplnit prac.list a vymyslet 5 slov, která začínají na dané písmeno. Můžete opět nahrát.
Počáteční písmena trénujte častěji, dělají dětem potíže.
Jsem ráda, že jsme alespoň takto v kontaktu. Už nám děti chybí a určitě se těší na kamarády.
Přejeme Vám všem hezké Velikonoce, pevné zdraví a těšíme se na setkání!
Vaše paní učitelky